Наша мiсiя

Підняти в Україні стандарти захисту прав дітей до рівня керівних вказівок конвенції ООН про права дитини, а також просувати соціальні та гуманітарні проекти та ініціативи членів Асоціації.

СПИСОК ЛАУРЕАТІВ

Переможці IX Міжнародного благодійного фестивалю «Назустірч мрії»

Категорія “Діти”

Вокал

1 місце – Мітєва Біляна, пісня “Змінити все”

2 місце – Свістунов Роман, естрадій вокал “Білоруське Попурі”

3 місце – Шкідченко Софія, пісня “Пастушка”

Приз глядацьких симпатій – Тімкова Олена, пісня «Реснички»

Хореографія

1 місце – відсутнє

2 місце – колектив “Шалунішки”, танок “Пасадобль”

3 місце – ансамбль “Алегро”, танок “Полька”

Оригінальний жанр

1 місце – Шеховцова Катерина, пісня у жестовому виконанні “Батьківщина у мене одна”

1 місце – “Дакапо”, “Пластична мрія”

3 місце – відсутнє

_______________________________________________________________________________

Категорія “Юніори”

Вокал

1 місце – Олексій Ткаченко, пісня “Циганка”

2 місце – Нещадіна Валерія, пісня “Исправим мир”

3 місце – Співякіна Іванна, пісня “ А може вже досить”

Спеціальний приз від голови журі Тетяни Піскарьової – сертифікат на написання пісні

Спеціальний приз від члена журі Влада Дебрянського – місяць безкоштовного навчання у Американській музичній академії – Нещадіна Валерія

Хореографія

1 місце – відсутнє

2 місце – колектив “Орхідея”, танок “Несе Галя воду”

3 місце – колектив “Stars”, танок “Майкл Джексон”

Оригінальний жанр

1 місце – Анастасія Гльоза та Володимир Чарушин, жестова пісня “Листя жовті”

2 місце – відсутнє

3 місце – відсутнє

________________________________________________________________________________

Категорія “Молодь”

Вокал

1 місце – Тріо “ Арніка”, пісня “Івана-купала”

2 місце – Шуріпа Ольга, пісня “Мамо, не плач”

3 місце – Квартет “Рута-мята”, пісня “ Не будь байдужим”

Спеціальний приз від члена журі Анни Клюшниченко – індивідуальний майстер клас з естрадного вокалу та акторської майстерності – Бекер Кристина

Хореографія

1 місце – Редько Наталья і Тимофій, танок “Есмеральда”

2 місце – Родинний будинок «Нова сім’я», румунський народний танок «Дансул фетерол»

3 місце – Монастирська Анастасія, “Там нет меня”

Оригінальний жанр

1 місце – ансамбль пісні в жестовому виконанні «Співочі руки»

2 місце – творча студія «Промінці», жестово-хореографічна композиція «Заспіваймо пісню за Україну»

3 місце –Найко Марія, пісня в жестовому виконанні «Лише у нас на Україні»

____________________________________________________________________________

Гран-прі – Калегур Олександр і Давоян Катерина

  • Tural
  • MegaMarket
  • Laska
  • Bright events
  • Socar
  • Teen camp
  • Театр ляльок
  • Yarych
  • VDOne
  • Ukrlife
  • S.T. Partners
  • Premier
  • Ministerstvo
  • Mars TV
  • Makeup School
  • Kupi Kupon
  • INTV
  • Harchevnya
  • Fabrika
  • Eva
  • Boccaccio
  • AELDS
  • Donuts
  • Lorashen
  • Kobzi
  • Todes
  • Kidswill
  • Mac
  • Danone
  • Рудь
  • Coca Cola